اشتباهات راجع درمورد لوستر

ممکن است کلمه “چلچراغ” و کلمه “کریستال” را در یک نفس تصور کنید. این یک اشتباه است و می تواند شما را از لذت بردن از داشتن یک لوستر در خانه باز دارد.

از آنجایی که لوستر فانتزی مدرن چندین لامپ کوچک دارند، نوری می‌تابانند که می‌تواند کاملاً نرم و جذاب باشد. در حالی که آنها یک نت از ظرافت را به اتاق اضافه می کنند، اما می توانند کاملاً مدرن باشند.

حتی اگر قدمت آن ها به قرون وسطی، زمانی که برای اولین بار از آنها استفاده شد، باشد. اولین لوسترها معمولاً به شکل صلیب بودند و البته نور از لامپ های کوچک زیبا نبود بلکه از شمع ها می آمد.

ما به شما توصیه نمی کنیم که به ظاهر اصلی خانه خود بازگردید، بیشتر به این دلیل که این می تواند به این معنی باشد که تمام مهارت های میزبانی خود را صرف این می کنید که مهمانان شام شما به جای تماشای سوپ تره سیب زمینی، آتش نگیرند.

در قرن پانزدهم، لوستر چوبی فانتزی تزئینی‌تر شد و در نهایت طرح‌های آراسته با بازوهای منحنی و شمع‌های زیادی در سطوح مختلف ایجاد شد. به زودی، آنها نه تنها از چوب، بلکه از فلز ریخته‌گری نیز ساخته شدند.

اگر می‌خواهید شمع‌هایی در حال سوختن داشته باشید، قرار دادن آن‌ها بر روی مواد قابل اشتعال ایده خوبی به نظر می‌رسد.
در قرن هجدهم، تکنیک‌های شیشه‌سازی، کریستال سرب را ایجاد کردند که شیشه‌های سربی است که با وجوه بریده شده است.

این وجوه البته به زیبایی نور را جذب می کنند و بنابراین لوستر کریستالی متولد شد و استاندارد لوسترها شد.

با توسعه روشنایی گاز و سپس روشنایی الکتریکی، لوستر آشپزخانه فلزی برای تطبیق با فناوری جدید اصلاح شدند.

شما می توانید مقداری از آن ظرافت را به خانه خود بیاورید، صرف نظر از سبک اتاق غذاخوری یا سالن جلو. در اینجا، ما یک لوستر کامل با شیشه‌های برش خورده را می‌بینیم که روی آن سایه‌های کوچکی وجود دارد که با طرح رنگ اتاق مطابقت دارد.

آویزان کردن لوستر در مقابل آینه توانایی نورپردازی آن را افزایش می دهد.

و با این حال، لوستر مدرن مشکی همچنین می تواند با یک آشپزخانه معمولی روستایی مطابقت داشته باشد، همانطور که در اینجا انجام می شود.
مانند بسیاری از چیزها در دکوراسیون خانه، کالای اصلی یک اثر هنری است و قیمت نشان دهنده آن است – این لوسترها صدها، اگر نگوییم هزاران دلار قیمت دارند، و در عین حال سرمایه گذاری در یکی از آنها یک اثر هنری واقعی را در خانه شما به ارمغان می آورد. .

یک لوستر شیشه ای مورانو به زیبایی با یک اتاق رسمی و شیک مطابقت دارد، اما همچنین می تواند به اتاقی که با ظاهری “شیک و فرسوده” ساخته شده است، کلاسی را ارائه دهد.

  • منابع:
  1. The Little Things: Chandeliers
  • تبلیغات:
  1. چگونه در ایتالیا امید به زندگی را توانستند افزایش دهند!
  2. رویت اژدهایی که درون اقیانوس آرام زندگی می کند!
  3. چرم که می تواند گوسفند را زنده کند
  4. آیا می دانستید اولین شعر نیما با نام برنج شمال سروده شد!