دلیل علاقه مندی نوجوانان به نوشیدن قهوه

کافئین می تواند خواب نوجوان را مختل کند، بنابراین نوشیدن قهوه در ساعات مدرسه بهتر از بعد از ظهر است.

با این اوصاف، قهوه فقط باید برای دانش آموزان دبیرستانی سرو شود و کافئین باید محدود شود. طرز تهیه کیک ساده وانیلی در قابلمه حاوی تقریباً 95 میلی گرم کافئین است، بنابراین هنگام در نظر گرفتن اندازه نوشیدنی هایی که باید به دانش آموزان ارائه دهید، مطمئن شوید که قسمت قهوه نوشیدنی را در 1 فنجان یا 8 اونس نگه دارید. برای قهوه فوری، این حدود 1 قاشق چایخوری خشک است.

هنگام مقایسه شومیز یقه کراواتی با سایر نوشیدنی های حاوی کافئین، مانند نوشابه و نوشیدنی های انرژی زا، مزایای واضحی وجود دارد.

قهوه غنی از آنتی اکسیدان همراه با شیر غنی از مواد مغذی، گزینه نوشیدنی سالمی را برای دانش آموزان فراهم می کند که بسیار بهتر از نوشابه های گازدار و نوشیدنی های انرژی زا فاقد مواد مغذی است.
فواید کافئین

در حالی که کافئین باید محدود شود، فوایدی نیز دارد. مصرف کافئین با بهبود خلق و خو و عملکرد مغز، افزایش هوشیاری و افزایش عملکرد ورزشی مرتبط است. کافئین همچنین ممکن است به افزایش متابولیسم کمک کند و وزن سالم را افزایش دهد.

توصیه های شکر

انجمن قلب آمریکا به نوجوانان توصیه می کند قندهای اضافه شده را به 24 گرم (~ 6 قاشق چای خوری) در روز محدود کنند. کودکان و نوجوانان آمریکایی در حال حاضر سه برابر مقدار توصیه شده مصرف می کنند.

قهوه برای لاغری شکم و پهلو تلخ است، بنابراین بچه های زیادی را پیدا نمی کنید که آن را سیاه می نوشند. برای کنترل محتوای قند و مواد تشکیل دهنده، نوشیدنی ها و شربت های طعم دار را از ابتدا تهیه کنید.

با نماینده Dairy MAX خود تماس بگیرید تا یک نسخه از دستور العمل های جدید آنها را که با شکر واقعی تهیه شده است دریافت کنید!

مزایای افزودن قهوه به منوی مدرسه

بیایید با آن روبرو شویم، اگر دانش آموزان ما با ما اندازه لباس بافتنی نوزاد، پس از آن به کافی شاپ محلی مورد علاقه خود می روند تا کافئین خود را دریافت کنند.

ما این فرصت را داریم که نوشیدنی مورد علاقه‌شان را که به روشی سالم‌تر با شیر سالم، کافئین کمتر و قند کم‌تر تهیه شده است، به آن‌ها ارائه دهیم در حالی که هنوز هم طعم و مزه و طعمی دارد!

نوشیدنی های قهوه بر پایه شیر را به عنوان بخشی از وعده غذایی قابل استرداد در نظر بگیرید. این می تواند به افزایش مشارکت کمک کند، یعنی درآمد بیشتر برای برنامه تغذیه مدرسه شما!

  • منابع:
  1. Coffee in Schools: What’s all the Buzz?
  • تبلیغات:
  1. ماده معدنی سنگ قیمتی
  2. گزارشی درباره کت
  3. نماد کت سفید را بدانید
  4. تکنیک های انتخاب مبل و صندلی