قیمت خرید انواع توالت فرنگی | خرید دستشویی فرنگی دیواری

قیمت خرید انواع توالت فرنگی مدرن و قیمت خرید دستشویی فرنگی دیواری را از این سایت میتوانید بیابید .قیمت خرید انواع توالت فرنگی بر اساس عوامل گوناگونی تعیین می گردد. زیرا این محصولات بسیار متنوع بوده؛ و هر مشتری بر حسب شرایط زندگی و مکان مورد نظر می تواند؛ از بین آنها انتخاب کند. به عنوان مثال خرید انواع توالت فرنگی و خرید دستشویی فرنگی دیواری، برای کسانی که با مشکل کمبود جا مواجه هستند؛ بسیار مناسب می باشد. میزان استفاده مردم از توالت فرنگی روز به روز در حال افزایش است. چرا که این توالت ها از جنبه های مختلف بهتر بوده؛ و باعث پیشگیری از کمردرد و زانودرد می شوند.

قیمت خرید انواع توالت فرنگی | خرید دستشویی فرنگی دیواری

مرکز فروش انواع چینی آلات بهداشتی

مرکز فروش انواع چینی آلات بهداشتیچینی آلات بهداشتی، بخش مهمی از مصالح ساختمانی را به خود اختصاص داده اند. انواع مختلف این محصولات را می توان به صورت زیر دسته بندی کرد:

 • سنگ توالت معمولی یا ایرانی
 • توالت فرنگی
 • روشویی
 • وان حمام
 • زیردوشی

هر کدام از موارد ذکر شده در بالا، تنوع فوق العاده و کاربردهای جالب توجهی دارند. مرکز فروش انواع چینی آلات بهداشتی، مدل های گوناگون این لوازم را با قیمت های مختلف دستشویی فرنگی و قیمت خرید انواع توالت فرنگی به فروش می رساند.

این روزها میزان فروش دستشویی فرنگی باکیفیت به قیمت خرید انواع توالت فرنگی مروارید نیز بستگی دارد .. معمولاً قیمت خرید انواع توالت فرنگی خارجی  از قیمت خرید انواع توالت فرنگی ایرانی بالاتر می باشد. اما استفاده از آن، مانع آسیب رسیدن به زانوها و ستون فقرات در دراز مدت می گردد. به همین دلیل امروزه مردم استفاده از توالت فرنگی را ترجیح می دهند.

شایان ذکر است؛ که مراکز معتبر فعال در حوزه فروش چینی آلات بهداشتی ساختمان، معاملات خود را به روش های مختلفی انجام می دهند. یکی از بهترین روش های حال حاضر ارایه قیمت خرید انواع توالت فرنگی و فروش چینی آلات، عرضه آنها به صورت اینترنتی است. این کار مزایای زیادی برای خریدار و فروشنده دارد.

عرضه عمده توالت فرنگی خارجی

عرضه عمده توالت فرنگی خارجیهمان گونه که از نام کالا مشخص است؛ قیمت خرید انواع توالت فرنگی ، که از کشورهای خارجی به ایران وارد شده است ببیشتر از قیمت خرید انواع توالت فرنگی ایرانی میباشد . البته در حال حاضر تولید این محصولات در داخل کشور به میزان بالایی صورت می گیرد. اما در کنار تولیدات داخلی، همچنان شاهد عرضه  قیمت خرید انواع سنگ توالت فرنگی خارجی نیز می باشیم.

به طور کلی عرضه چینی آلات بهداشتی ساختمان به دو صورت عمده و جزئی صورت می گیرد. قیمت خرید انواع توالت فرنگی خارجی نیز از این قاعده مستثنی نبوده؛ و با روش های گوناگون و قیمت بیشتر قیمت خرید انواع توالت فرنگی ایرانی فروخته می شوند.

مهم ترین عرضه کنندگان عمده توالت های خارجی، وارد کنندگان مستقیم این محصولات یا نمایندگی های مجاز پخش آنها می باشند. در کنار اینها باید از سایت های اینترنتی معتبری نام برد؛ که کار فروش عمده لوازم بهداشتی ساختمان را بر عهده دارند.

توالت فرنگی را بیشتر به منظور حفظ سلامت استخوانی (به خصوص زانوها) استفاده می کنند. اما این محصولات، مزایای دیگری نیز دارند. مثلاً توالت های درب دار از لحاظ بهداشتی بهتر از توالت های قدیمی می باشند.

لیست قیمت توالت فرنگی در بازار امروز

لیست قیمت توالت فرنگی در بازار امروزدر بازار امروز ایران، انواع و اقسام توالت فرنگی را در مدل های متنوع مشاهده می کنیم. این محصولات را می توان از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار داده؛ و طبقه  نمود. به دلیل همین تنوع در لیست قیمت خرید انواع توالت فرنگی، نوسان عددی قابل توجهی را شاهد هستیم.

مسائل زیادی ممکن است؛ بر قیمت خرید توالت فرنگی دیواری در بازار و انواع دستشویی فرنگی تاثیرگذار باشند. مهم ترین عوامل تعیین کننده نرخ این کالا را در ادامه آورده ایم:

 • جنس توالت فرنگی (چینی، فلزی، سنگی و …) 
 • نوع توالت فرنگی (تاشو، دیواری و …)
 • ابعاد قسمت های مختلف توالت
 • میزان فضایی که توالت اشغال می کند.
 • طرح، مدل و شکل ظاهری توالت فرنگی
 • مسائلی مثل ضد جرم بودن چینی آلات
 • داشتن قابلیت های خاصی مثل داشتن خودشور
 • نوع سیستم تخلیه
 • محل ساخت توالت فرنگی
 • مارک یا برند کالا
 • نحوه تجارت توالت فرنگی

لازم به ذکر است؛ که برای به دست آوردن لیست قیمت خرید توالت فرنگی در بازار امروز، باید از منابع معتبر کمک گرفت. سایت های اینترنتی مرتبط با نمایندگی ها از جمله این منابع به شمار می روند. که قیمت خرید انواع توالت فرنگی را به روز در اختیار میدهند .

بهترین مارک توالت فرنگی ایرانی

بهترین مارک توالت فرنگی ایرانیبا توجه به استقبال مردم از توالت فرنگی و نیاز روز افزون بازار، هم اکنون تعداد تولید کنندگان ایرانی این محصول بسیار زیاد می باشد. بنابراین صحبت کردن در مورد بهترین توالت فرنگی ایرانی، اندکی مشکل به نظر می رسد.
چرا که هر مارک محبوبی، ممکن است؛ در تولید نمونه های خاصی از این کالا سرآمد باشد. مثلاً برخی از شرکت های تولید کننده، صرفاً به تولید توالت های چینی درب دار می پردازند. اما بعضی از کارخانه ها ترجیح می دهند؛ توالت های جدید با قابلیت ها و امکانات خاص طراحی کنند.

در هر حال ویژگی بارز مارک های محبوب توالت فرنگی ایرانی، استاندارد بودن سایز و راحتی کار نظافت آنها می باشد. شایان ذکر است؛ که از سال ها پیش، فرنگی های خودشوردار بخش اعظم بازار را به خود اختصاص داده؛ و بسیار پرفروش هستند. و قیمت خرید انواع توالت فرنگی نیز مناسب میباشد .
انتخاب مارک یا نوع توالت فرنگی تا حد زیادی به حجم فضا، نوع استفاده از آن، سلیقه و البته بودجه مشتری بستگی دارد.

پخش کلی توالت فرنگی ارزان قیمت

پخش کلی توالت فرنگی ارزان قیمتقیمت خرید انواع توالت فرنگی ارزان ، که مورد توجه مردم جستجو قرار میگیرد .  از مهم ترین مسائلی است که افراد در هنگام خرید چینی آلات به آن توجه می کنند؛ بعبارت دیگر قیمت خرید انواع توالت فرنگی از مهمترین مسایل است .

در بخش های قبل اشاره شد؛ که سوای از  نوع توالت فرنگی، کیفیت و دل آن، عواملی مثل شرایط بازار و نحوه فروش نیز بر نرخ نهایی آن تاثیر خواهند گذاشت. از این رو انتخاب مرکز خرید، بسیار مهم است.

امروزه در مراکز اصلی تولید یا توزیع چینی آلات، شاهد پخش کلی توالت فرنگی ارزان قیمت و ارایه قیمت خرید انواع توالت فرنگی عمده می باشیم. مراجعه به مراکز اصلی پخش و عمده قیمت خرید انواع توالت فرنگی مستقیم محصولات به خصوص برای خریداران عمده توالت فرنگی، حائز اهمیت می باشد.

علاوه بر روش های سنتی خرید و فروش، امروزه پخش کلی توالت فرنگی به واسطه سایت های اینترنتی معتبر نیز صورت می گیرد. قیمت خرید انواع توالت فرنگی در این قبیل سایت ها به مراتب ارزان تر از بازار است. زیرا مستقیماً با تولیدی ها یا نمایندگی ها در ارتباط می باشند.

فروشگاه اینترنتی توالت فرنگی چینی

فروشگاه اینترنتی توالت فرنگی چینیانواع توالت فرنگی را بر اساس فاکتورهای مختلفی می توان دسته بندی نمود. به عنوان مثال از نظر جنس بدنه، باید گفت؛ که بخش اعظم توالت ها، چینی یا سنگی می باشند. البته به نظر می رسد؛ که همچنان توالت فرنگی چینی رایج تر است. اما توالت فرنگی سنگی، ظاهر خاصی داشته؛ و برخی از مشتریان آن را انتخاب می کنند.

فروشگاه اینترنتی توالت فرنگی چینی، یکی از بهترین منابع تهیه این اقلام به شمار می رود. از طریق این فروشگاه می توان شیک ترین مدل های فرنگی را در اسرع وقت سفارش داد.

شایان ذکر است؛ که توالت فرنگی های چینی عرضه شده در فروشگاه های اینترنتی معتبر، بسیار متنوع بوده؛ و از جنبه های زیر با هم فرق دارند:

 • زمینی یا دیواری بودن توالت
 • نوع درب توالت فرنگی (سفت یا نرم بودن)
 • تعداد فلاش تانک
 • سیستم تخلیه (گردابی، دوگانه و …)
 • محل نشستن
 • فرم لوله خروجی
 • شکل کاسه توالت
 • شکل اتصال مخزن به کاسه توالت (یک تکه یا دو تکه)
 • قابلیت هایی مثل مصرف بهینه آب
 • طراحی شده برای افراد خاص (کودکان، سالمندان و …)

فروش مدل های اورجینال توالت فرنگی

فروش مدل های اورجینال توالت فرنگی فروش انواع توالت فرنگی اورجینال در فروشگاه های عرضه مصالح ساختمانی، افزایش یافته است. همانند بسیاری از وسایل ساخته دست بشر، توالت ها نیز به مرور زمان پیشرفت کرده اند. به نحوی که امروزه شاهد مدل های جالب توجهی از این محصول می باشیم؛ که قابلیت های ویژه ای دارند.

توالت فرنگی دیواری از جمله نمونه های پرفروش این محصول است. همان طور که نام کالا نشان می دهد؛ این توالت بر دیوار نصب شده؛ و در مواقع نیاز به شکل فرنگی های معمولی در می آید.
علت تولید توالت فرنگی تاشو دیواری، این است؛ که بسیاری از خانه ها در ابتدای ساخت، فاقد توالت فرنگی بوده؛ و مکانی برای نصب آنها تعبیه نمی شود. در چنین مواقعی توالت های دیواری، بهترین گزینه می باشند. این محصولات را می توان به راحتی در دستشویی های معمولی نصب کرد. به این ترتیب هر زمان که نیاز به فرنگی نباشد؛ آن را جمع کرده؛ و بر روی دیوار قرار می دهند.

راهنمای انتخاب و خرید توالت فرنگی

راهنمای انتخاب و خرید توالت فرنگیبا توجه به تنوع فوق العاده موجود در بازار چینی آلات بهداشتی ساختمان، در هنگام بررسی قیمت خرید انواع توالت فرنگی باید به نکات زیادی دقت کرد. به همین دلیل بسیاری از خریداران به دنبال منبعی جهت دریافت راهنمای انتخاب بهترین قیمت خرید انواع توالت فرنگی می باشند.
در این راستا نیز می توان از اینترنت کمک گرفت. اما به طور کلی مهم ترین مسائلی که در هنگام خرید باید در نظر گرفته شوند؛ عبارتند از:

 • توجه به جنس بدنه توالت و میزان مقاومت آن
 • سایز توالت فرنگی و تناسب آن با محل مورد نظر
 • وزن قابل تحمل
 • وضعیت جسمانی اشخاص استفاده کننده
 • مقاومت توالت فرنگی در برابر رطوبت
 • مسائلی مثل ضد خش یا ضد جرم بودن
 • نحوه نصب توالت
 • روش تمیز کردن توالت فرنگی
 • تناسب شکل ظاهری توالت با فضای سرویس بهداشتی
 • نوع محل مورد استفاده از توالت (منزل، مکان تجاری، عمومی یا …)

به عنوان توضیح بیشتر باید گفت؛ که روز به روز بر قابلیت ها و امکانات توالت فرنگی ها افزوده می شود. مثلاً برخی از آنها حتی قابلیت پخش موسیقی را نیز دارند.

وارد کننده مدل های جدید توالت فرنگی

وارد کننده مدل های جدید توالت فرنگیواردات توالت فرنگی جدید، بخش مهمی از بازار لوازم نازک کاری ساختمان را تشکیل داده است. حال این سوال پیش می آید؛ که وارد کننده مدل های جدید توالت فرنگی چه کسی است؟
در پاسخ باید گفت؛ که تعداد شرکت های فعال در حوزه این محصولات ساختمانی بسیار زیاد بوده؛ و نام بردن از یک اسم خاص چندان صحیح به نظر نمی رسد. اما در حالت کلی بسیاری از وارد کنندگان توالت فرنگی به دنبال معرفی جدیدترین مدل های ساخته شده در جهان می باشند.

امروزه توالت فرنگی یکی از بخش های مهم خانه محسوب شده؛ و بهداشت آن بسیار مهم است. از این رو برای واردات محصول جدید، بیش از هر چیز به ویژگی هایی مثل ضد لک بودن، ضد جرم بودن و ضد خش بودن توجه می کنند.
بسیاری از مدل های جدید توالت فرنگی، علاوه بر داشتن ظاهر شیک و خاص، مقاومت بالایی در برابر عوامل محیطی مثل رطوبت (و حتی اشعه ماوراء بنفش) دارند.

تولید مدل های مدرن توالت فرنگی

تولید مدل های مدرن توالت فرنگیتولید توالت فرنگی در سراسر جهان رونق دارد. به جرات می توان گفت؛ که سرویس بهداشتی مجهز، ضروری ترین بخش یک خانه یا مکان عمومی به شمار می رود. به همین علت تولید محصولات مناسب این حوزه بسیار مهم است.

در حال حاضر شاهد تولید مدل های مدرن توالت فرنگی در داخل و خارج از کشور می باشیم. این مدل ها بسیار، شیک، لوکس و زیبا هستند. به کار بردن چنین وسایلی می تواند؛ ظاهر سرویس بهداشتی را به کلی تغییر دهد.
می دانیم؛ که امروزه مردم به دکوراسیون داخلی خانه های خود توجه ویژه دارند. به طوری که حتی طرح سرویس بهداشتی نیز برای آنها مهم است. اما علاوه بر ملاک های ظاهری، مدل های مدرن توالت فرنگی، دارای قابلیت های ویژه ای می باشند. به عنوان نمونه می توان به صرفه جویی در مصرف آب اشاره کرد.

علاوه بر آنچه بیان شد؛ توالت های مدرن، طول عمر بالایی داشته و در درجه بالایی از لحاظ کیفیت قرار دارند. توالت فرنگی درجه یک از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه ساخته شده است.

خرید مستقیم توالت فرنگی از تولید کننده

خرید مستقیم توالت فرنگی از تولید کنندهفروشندگان خرده مصالح ساختمانی، پیمانکاران و بسیاری از فعالان حوزه صنعت ساختمان، همواره به دنبال راهی جهت دریافت قیمت خرید انواع توالت فرنگی به تعداد بالا و قیمت مناسب می باشند. یکی از بهترین شیوه هایی که می توان برای این افراد، پیشنهاد کرد؛ خرید مستقیم محصول از تولید کننده آن است. به این ترتیب بسیاری از واسطه های تجاری حذف شده؛ و قیمت نهایی فروش کالا پایین می آید.

روش های مختلفی برای خرید مستقیم سنگ توالت فرنگی مروارید از تولید کننده وجود دارد. مثلاً ممکن است؛ برخی از تولید کنندگان، بخشی از محصولات خود را مستقیماً از درب کارخانه در اختیار مشتریان عمده قرار دهند. اما به طور معمول خرید بدون واسطه توالت فرنگی از طریق نمایندگی های مجاز پخش صورت می گیرد.
ناگفته نماند؛ که مدرن ترین راه فروش مستقیم توالت فرنگی، عرضه آن به واسطه اینترنت است. قیمت خرید انواع توالت فرنگی محصولات فروخته شده توسط این قبیل سایت ها، همان قیمت کارخانه ای می باشد.

سفارش عمده و جزئی توالت فرنگی

سفارش عمده و جزئی توالت فرنگییک منزل مسکونی یا مکان تجاری از قسمت های مختلفی تشکیل یافته است. به طور کلی هر خانه ای حداقل یک آشپزخانه، حمام و دستشویی دارد. هر کدام از این بخش ها به لوازم ویژه ای نیاز دارند؛ تا قابل استفاده باشند. مثلاً هر سرویس بهداشتی، حداقل به یک سنگ توالت و روشویی نیاز دارد.
اما امروزه با تغییر سبک زندگی ها و پیشرفته مصالح ساختمانی، محصولی به نام توالت فرنگی، وارد زندگی مردم شده است. این توالت بر خلاف دستشویی های قدیمی، حالت صندلی داشته؛ و استفاده از آن برای اشخاصی که مشکل زانو دارند؛ ضروری به نظر می رسد.

با توجه به قیمت خرید انواع توالت فرنگی  را می توان به صورت عمده یا جزئی سفارش داد. خرید تکی یا خرده این وسیله، توسط مردم عادی صورت می گیرد. اما سفارش دهندگان کلی فرنگی را می توان شامل گروه های مختلفی از افراد و شرکت های فعال در حوزه صنعت ساختمان دانست.
به نظر می رسد؛ که در حال حاضر راحت ترین راه سفارش جزئی و عمده توالت فرنگی، مراجعه به اینترنت باشد.